TRADICIONĀLĀ LOKA ŠAUŠANA

Darba laiks martā

Svētdienās no plkst. 13:00 līdz 16:00 aicinām piedalīties izmēģināt savas prasmes šaušanā ar loku. Nodarbība ir garāka par vienu stundu. Vietu skaits ierobežots, lūdzam pieteikties, iepriekš zvanot T 29247634

Atrodamies pašas Sienāžu takas galā, kur Lūšu taka sākas.

Tiem, kas sekoja līdzi mūsu plāniem, paziņojam: Esam pabeiguši Lūša taku. 

Piesakies un varam doties piedzīvojumā Lūša takā.

Priecāsimies, ja kopā ar mums piedzīvosiet lielisku dienu Cīravas Mežaparkā kopā ar leģendām un takām, kuras par to stāsta. Lai lielisks piedzīvojums! 

CĪRAVAS LEĢENDA

Tas notika laikos, kad vēl cilvēki, dzīvnieki un putni runāja vienā valodā. Katrā vietā, kur uz dzīvošanu bija apmetušies cilvēki, bija savi padomdevēji no cilvēku, dzīvnieku un putnu puses.

Cīravas pusē divas dzērves bija kļuvušas par padomdevējiem. Tās mācēja stāstīt par ziemu un vasaru, par ražu un neražu, par sausumu un lietavām. Gan liels, gan mazs tajos laikos zināja par divām dzērvēm, zināja tās atrast un zināja ar tām runāt.


Un tad pasaule mainījās...visa pasaule mainījās. Un kopš tā laika, nerunāja cilvēki un dzīvnieki vienā valodā. Starp cilvēkiem vien dzīvoja daži viedi vīri un sievas, kuri Mātes Zemes noslēpumu zināja, un dzīvoja tādi, kuri ceļu pie noslēpumu zinātājiem mācēja parādīt.

Cīravnieki par Pārcēlāju mācēja stāstīt, par vecu vīru, kurš ceļu pie divām dzērvēm zināja parādīt. Ne visiem un ne visos laikos ceļš pie Pārcēlāja veda, nevar pārcelt to, kurš pārcelšanai nav gatavs.

Jā, tās divas dzērves joprojām Cīravā dzīvo un joprojām pie tām Pārcēlājs atved gribētājus. Nevar gan katrs divas dzērves Cīravā sastapt, tam cilvēkam jārunā dzērvju valodā, lai runātu dzērvju valodā, tam cilvēkam jārunā Mātes Zemes valodā, lai runātu Mātes Zemes valodā, tam cilvēkam jārunā Mīlestības valodā, savukārt Mīlestība neprasa vārdus.

Tā nu Pārcēlājs gaida savā vietā, līdz pie viņa atnāks tie, kam pie divām dzērvēm jānonāk.